UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda, że wśród radnych nie znalazła się grupa lub choć jedna osoba, która upomnialaby się o opracowanie co do korzyści dla miasta z tej inwestycji. Pan Tolwinski, jak słyszałam, aspiruje do władzy, ale siedzi cicho. Miasto potrzebuje prezydenta z charyzmą, a nie osoby, która wyprzedaje majątek miasta, a go nie pomnaza.