UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że wśród radnych nie znalazła się grupa lub choć jedna osoba, która upomnialaby się o opracowanie co do korzyści dla miasta z tej inwestycji. Pan Tolwinski, jak słyszałam, aspiruje do władzy, ale siedzi cicho. Miasto potrzebuje prezydenta z charyzmą, a nie osoby, która wyprzedaje majątek miasta, a go nie pomnaza.