Wybrany wątek opinii
Rozumiem, że dzięki temu pzyszlościwoemu, efektywnemu i ekologicznemu rozwiązniu rachunki za prąd Elblążan zmaleją?
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@Elbląski Ład - Polska północna i Korea - to się Biden wyrwie może z wideokonferencji i przyplynie do Elblaga, nie dostrzegasz dwie pieczenie na jednym ruszcie
Do moderacji
Odpowiedz
2
6