Wybrany wątek opinii

Rozumiem, że dzięki temu pzyszlościwoemu, efektywnemu i ekologicznemu rozwiązniu rachunki za prąd Elblążan zmaleją?
Elbląski Ład (2021.12.09)
@Elbląski Ład - Polska północna i Korea - to się Biden wyrwie może z wideokonferencji i przyplynie do Elblaga, nie dostrzegasz dwie pieczenie na jednym ruszcie
spoco none (2021.12.09)
Powrót do komentarzy