UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że wśród radnych nie znalazła się grupa lub choć jedna osoba, która upomnialaby się o opracowanie co do korzyści dla miasta z tej inwestycji. Pan Tolwinski, jak słyszałam, aspiruje do władzy, ale siedzi cicho. Miasto potrzebuje prezydenta z charyzmą, a nie osoby, która wyprzedaje majątek miasta, a go nie pomnaza.


Anuluj