A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciągnie swój do swego. Złodziej woli złodziei. Pewnie moralność też masz jak mejza i lubisz okradać umierający dzieci
A gdzie są te terkawki czy terkawki bo coś nie kojarzę podpowie ktoś?
Jest to teren dawnego poligonu 1 WPCz wzdłuż drogi S22,naprzeciwko Gronowa Górnego. Około 200 ha. Kierunek strategiczny inwestycyjnie, bo kiedyś i Roska stanie się normalną. Wyraz niemożności miejskiej. Ileż to razy wzywałem do zagospodarowania chociażby z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, dla której wówczas 100 mln na uzbrojenie w media było betką. Prezes Strefy mówiła mi: Panie Ryszardzie, niech ktoś da znak życia, że chcecie. Niestety, u nas słowo Pomorze i że my chcemy z nimi, także wspólnie i z Olsztynem, powodowało trzęsiawkę. I teraz już kapitulacja. Będzie też tłumaczenie: nie mamy terenów inwestycyjnych, więc po co inwestycje? Pozdrawiam.
@RyszardKlim - Oczywiście Rosja, mały przeskok.
Kto ostatni gasi światlo na tym wygwizdowie ?
KRS 0000902104
IPSOLAR. FARMA4
Spółka z o. o.
Rok rejestracji: 2021
Siedziba: Warszawa
Kapitał zakładowy: 5 tys. zł
To jest powód do referendum. Najlepszy teren inwestycyjny miasta zmarnowany, po to żeby lokalne wojciki i inne januszexy nie musiały podnosić pensji i bić się o pracowników. W nagrodę powieszą plakat Wróblewskiego na swoich knajpach. Dodatkowo Kasa z dzierżawy pójdzie tylko na sztuczne utrzymywanie zbędnych etatów w szkołach, spółkach, UM i innej budżetówce aby było na pensje dla wplatomatow KWW Wróblewskiego.
To miasto się ZWIJA, pakować manatki
@Realista1 - na dozorze pewnie z 6 -8 jak będzie rozrzutny
Patrzac od lewej po oczach trawka, srodek lampka wina i na koncu po prawej fuga