UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam poczucie, że obecna władza nie ma, i nigdy nie miała, pomysłu na miasto. Za to jest jeden, wielki chaos. Liczy się tylko to, żeby dotrwać od wyborów do wyborów. Jest też bardzo slabiutka Rada Miasta, to 25 osób, ale nikt nie polemizuje, nie ma alternatywnych pomysłów. Przynajmniej o takich nie słyszałam.


Anuluj