A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Z waszym "pikującym"poparciem to wy sobie niedługo będziecie innego zajęcia razem z Adriankiem szukać.
Czy wykonanie wylewki w gruncie położenie podłoża i 5 prostych postumentów z literami może kosztować aż tyle ? Kto był wykonawca czy to konkurs przetarg czyvtez wykonawca został „wskazany „ jako skuszny. .. czy refrakcja wie ?
PINB barany zostawcie w spokoju Piłsudskiego!!!
@W sedno - A teraz w Polsce neobolszewizm i co ?
Dlatego w pewnym wieku juz prawie około lub emerytalnym nalezy udać się na zasłużony spoczynek aby nie kierować się starczą zlosliwoscią, male i duze wzajemne wojenki przez starszyznę po prostu śmieszą i przynoszą ujmę wiekowi i pozycji
@Inc - A kable do światła, a światłowód do kamerki?
Koń by się uśmiał, po drugiej stronie ulicy gdzie stoi ten śmieszny pomniek za hotelem chcieli postawić pomnik żydom bo była tam synagoga, ale zobaczyli że ten pomnik by psy szczały, a ten to z tymi płytami przypomina wychodek dla piesków. Nie chodzi o prezydenta ale oleju do głowy to władzy powinno się wlać nie tylko pustym pisowcom.
Niekompetencje UM Elbląg. .. .. jak długo jeszcze ??
Portel pisowcy, wytykanie błędów po i chwalenie pisu, podtrzymywanie propagandy.