UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego w pewnym wieku juz prawie około lub emerytalnym nalezy udać się na zasłużony spoczynek aby nie kierować się starczą zlosliwoscią, male i duze wzajemne wojenki przez starszyznę po prostu śmieszą i przynoszą ujmę wiekowi i pozycji