UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlatego w pewnym wieku juz prawie około lub emerytalnym nalezy udać się na zasłużony spoczynek aby nie kierować się starczą zlosliwoscią, male i duze wzajemne wojenki przez starszyznę po prostu śmieszą i przynoszą ujmę wiekowi i pozycji