UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Inc - O, to jest bardzo ciekawy temat i dobre pytanie - z moich rozmów z artystami-rzeźbiarzami z całej Polski wynika, że kwota 150 tys. złotych, która została przelana rzeźbiarzowi po wybitnie korupcyjnym i kumoterskim "załatwieniu"tej sprawy w ratuszu, to została przepłacona ok. 50% za tego rodzaju odlew. W rozmowach podawano mi kwotę ok. 70-80 tys. złotych za tego rodzaju zlecenie. A jeszcze jest sprawa brakujących 10 tys. złotych (160 tys. - 150 tys. = 10 tys. znikniętych parówek), które chyba wyparowały, wychodzi na to:)[Oldschool:)] #TaxTheRich 🚩 #korupcja, #defraudacja, #jelity, #roszczeniowcy, #rak
RobertKoliński