Wybrany wątek opinii
Pewnie, jakiś lewak podstępnie doniósł. Po tylu latach nadal nie podoba im się, że ci ludzie przegonili kijem bolszewików. I dobrze - niech ich boli. .
Do moderacji
Odpowiedz
45
28
@W sedno - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@W sedno - A teraz w Polsce neobolszewizm i co ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@W sedno - Tyle, że bolszewicy teraz powrócili w postaci pisiorów i rządzą Polską.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@W sedno - A Piłsudski to był prawak?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@W sedno - Typowa reakcja pisiora(ki)na z łamanie prawa przez ich przedstawicieli. Jak długo jeszcze będziemy doświadczać dwojakiej interpretacji prawa, przepisów, zarządzeń. .. Póki co prawo Kalego ma się dobrze. Pozdrawiam patrzących trzeźwo
Do moderacji
Odpowiedz
1
1