Wybrany wątek opinii

Pewnie, jakiś lewak podstępnie doniósł. Po tylu latach nadal nie podoba im się, że ci ludzie przegonili kijem bolszewików. I dobrze - niech ich boli. .
W sedno (2021.11.26)
@W sedno - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
katon (2021.11.26)
@W sedno - A teraz w Polsce neobolszewizm i co ?
On87 (2021.11.26)
@W sedno - Tyle, że bolszewicy teraz powrócili w postaci pisiorów i rządzą Polską.
weles (2021.11.26)
@W sedno - A Piłsudski to był prawak?
Dzisiejszy (2021.11.26)
@W sedno - Typowa reakcja pisiora(ki)na z łamanie prawa przez ich przedstawicieli. Jak długo jeszcze będziemy doświadczać dwojakiej interpretacji prawa, przepisów, zarządzeń. .. Póki co prawo Kalego ma się dobrze. Pozdrawiam patrzących trzeźwo
cckk (2021.11.27)
Powrót do komentarzy