UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koń by się uśmiał, po drugiej stronie ulicy gdzie stoi ten śmieszny pomniek za hotelem chcieli postawić pomnik żydom bo była tam synagoga, ale zobaczyli że ten pomnik by psy szczały, a ten to z tymi płytami przypomina wychodek dla piesków. Nie chodzi o prezydenta ale oleju do głowy to władzy powinno się wlać nie tylko pustym pisowcom.