94
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Patriota - Racja! Pupilek Adolfa H. niech ma spokój i się śmieje z góry!
PiesekLeszek (2021.11.26)
Ehhh Tylko Elbląga żal! Kompromitacji końca nie widać. .. ..
Kat_Na_Idiotów (2021.11.26)

info

11  
  2
Czego sie nie dotknie to spartoli. Wschodnią do połowy zrobi, jak hala sportowa to za niska, jak most to nie dla pieszych, jak park to nie dla dzieci w wózkach itd itp. A za basen się chce wziąć. Gang Olsena mial wiecej szczęścia. .. serio.
(2021.11.26)

info

21  
  4
Rozebrać w cholerę.
(2021.11.26)

info

9  
  4
@RobertKoliński - Tylko z całej Polski, a nie z całego świata? Spodziewałem się po tak znamienitej osobistości szerzej zakrojonych konsultacji.
(2021.11.26)
@W sedno - Tyle, że bolszewicy teraz powrócili w postaci pisiorów i rządzą Polską.
weles (2021.11.26)
@wrog komunistow - Za taki wpis grzywna!!!!!
(2021.11.26)
@RobertKoliński - kolinski oczywiscie byli to artysci odlewający wczesniej lufy do t-34 w Czelabinsku, tak? jakich ty teeeepy waflu możesz mieć znajomych artystów, i do tego w całej Polsce? Ty??!!! wioskowy głooopek?
(2021.11.26)
Matko nawet pomnika nie potrafią postawić jak się należy
bobo (2021.11.26)

info

12  
  2
Ten naród, brak słów.
(2021.11.26)

info

4  
  0