A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Patriota - Racja! Pupilek Adolfa H. niech ma spokój i się śmieje z góry!
Ehhh Tylko Elbląga żal! Kompromitacji końca nie widać. .. ..
Czego sie nie dotknie to spartoli. Wschodnią do połowy zrobi, jak hala sportowa to za niska, jak most to nie dla pieszych, jak park to nie dla dzieci w wózkach itd itp. A za basen się chce wziąć. Gang Olsena mial wiecej szczęścia. .. serio.
Rozebrać w cholerę.
@RobertKoliński - Tylko z całej Polski, a nie z całego świata? Spodziewałem się po tak znamienitej osobistości szerzej zakrojonych konsultacji.
@W sedno - Tyle, że bolszewicy teraz powrócili w postaci pisiorów i rządzą Polską.
@wrog komunistow - Za taki wpis grzywna!!!!!
@RobertKoliński - kolinski oczywiscie byli to artysci odlewający wczesniej lufy do t-34 w Czelabinsku, tak? jakich ty teeeepy waflu możesz mieć znajomych artystów, i do tego w całej Polsce? Ty??!!! wioskowy głooopek?
Matko nawet pomnika nie potrafią postawić jak się należy
Ten naród, brak słów.