94
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"- W przypadku pomnika, który w rozumieniu przepisów ustawy Prawo budowlane jest budowlą, nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, a jedynie zawiadomienie organu nadzoru budowlanego o zakończeniu robót budowlanych. "VS "Z przepisów ustawy Prawo budowlane wynika, że do użytkowania obiektu budowlanego można przystąpić po zawiadomieniu organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy, jeżeli organ ten, w terminie 14 dni od dnia doręczenia zawiadomienia, nie zgłosi sprzeciwu w drodze decyzji"Wynika z tego, że nie potrzebna jest zgoda, lecz trzeba odczekać 14 dni. Sytuacja wydaje się kuriozalna ale gdyby ktoś wybudował 30 m wysoki pomnik i stwierdził to tylko pomnik, możemy używać nie czekając na nadzór budowlany, wystarczy skończyć prace budowlane.
(2021.11.26)

info

10  
  3
A po co komu ten pomnik ?
(2021.11.26)
gniot na poziome intelektualnym radnych w miejscu beznadziejnym co roku bedą zmykać ulicę co za głu@#$#@#$!!! i czemu tylko Piłsudski a inni to czemu nie mają popiersi wywrotowiec wcale nie był najważniejszy. .. .. i po części dołożył sie do klęski września bo nie chciał rozwoju armii uważał że wszystko na konikach się wygra
POLAK 44 (2021.11.26)

info

15  
  3
Inspektorze, inspektorze - ja ze swoich Ci dołożę, żebyś tylko fiku-miku, POzamykał nam szkodników!:)[Muchy tylko na talony!] #TaxTheRich! 🚩 #ratuszowiki, #szkodniki, #korupcja, #defraudacja, #nePOtyzm, #bumelanctwo, #nieudolność, #styropiany, #kumoterstwo, #rak
RobertKoliński (2021.11.26)
To chyba nie prezydent wystąpił z tą inicjatywą i raczej ulegał naciskom pewnych kręgów związanych z PIS, . niezła podpucha a konsekwencje poniesie "cygan"
(2021.11.26)

info

10  
  1
wszyscy składali wieńce / sybiracy, emeryci. .. ./ lub kwiaty a komitet wróblewskiego oddał hołd nie mieli 100 zł na wiązankę czy szkoda było dać po 20 zł z diet
HAHAHI (2021.11.26)

info

12  
  2
po prostu parodia a zwykły Kowalski nic nie zrobi bo go zaraz urzędasy z torbami puszczą. PAŃSTWO BEZPRAWIA
(2021.11.26)

info

8  
  1
No cóż wszyscy walczą tą samą bronią, to teraz taka moda na dokopanie, ale jest to na czasie w kazdej opcji politycznej i grupie spolecznej i zawodowej, tu nie potrzeba covidu bo ludzi wyniszczy zawiść, zazdrość, zaklamanie, chamstwo, podłość wobec drugiego czlowieka, jest to widoczne na kazdym kroku!
(2021.11.26)

info

6  
  0
@RobertKoliński - Fiku-miku, fiku-miku nie masz z czego dołożyć Roberciku.
(2021.11.26)
Psińco wisz, w nogach śpisz - w misce widzisz tylko ryż; ale przyjdzie chwila błoga, POgonimy z Polski wroga - i kapitaluchów tyż!:)
RobertKoliński (2021.11.26)