UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panele do których konserwator przyjeżdża raz na 6 miesięcy umieszczą na najlepiej skomunikowanym terenie inwestycyjnym w Elblągu. A fabryki do których transport jest ciągły pobudowali w krańcu Elbląga przez który prowadzą jedyne drogi dojazdowe. TO JEST WIELKI PRZEKRĘT


Anuluj