Wybrany wątek opinii
Gratuluję pomysłu wybudowania fermy w miejscu, gdzie idealnie pasuje np centrum logistyczne. Ale co ja tam wiem…fotowoltaika przy ekspresówce, a firmy logistyczne w polu z dała od dróg szybkiego ruchu. Bareja w grobie się śmieje!
Do moderacji
Odpowiedz
55
8
Fermy. .. .. kury będą hodować??
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Ferma to jest kurza. Jeżeli nie wiesz to nie pisz glupot.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0