Wybrany wątek opinii

Gratuluję pomysłu wybudowania fermy w miejscu, gdzie idealnie pasuje np centrum logistyczne. Ale co ja tam wiem…fotowoltaika przy ekspresówce, a firmy logistyczne w polu z dała od dróg szybkiego ruchu. Bareja w grobie się śmieje!
(2021.11.26)
Fermy. .. .. kury będą hodować??
Qwertypoiu (2021.11.27)
Ferma to jest kurza. Jeżeli nie wiesz to nie pisz glupot.
(2021.11.27)
Powrót do komentarzy