UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Fer - Mieszkam blisko i lubię spacerowac okólnikiem. Tak, to jest las, widzę drzewa zamiast kominów. Wg ciebie las to co innego oprócz drzew? Patrząc na zdjęcie widzę las. Każde drzewo w tym lesie ciężko pracuje by przefiltrować te zatęchłe powietrze dla ciebie, za darmo! Są lepsze lokalizacje pod panele. Nawet dachy blokow sielanki i zawady oraz jaru plaskie jak klata Agaty Dudy.

Art :)