Wybrany wątek opinii
W takim miejscu ferma fotowoltaiczną? A co ona? Wymaga dobrego skomunikowania? Fotowoltaika będzie rano do roboty jechać z domu, skąd bliskość położenia s22? LUDZIE! Rzadzacy tym miastem to są ludzie totalnie, ale to absolutnie oderwani od rzeczywistości i nie maja bladego pojęcia o biznesie i rozwoju miasta!
Do moderacji
Odpowiedz
66
11
Ferma to jest kurza, a nie fotowoltaiczna.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Kolejna decyzja na szkodę miasta. Nie mamy NIC do zaoferowania przy głównych węzłach komunikacyjnych, NIC. Zastanawiam się czy ktoś nie płaci im za działanie na szkodę miasta. Panie Wróblewski, niech Pan się ruszy i popatrzy co nawet małe miasteczka robią z przylegającymi drogami szybkiego ruchu!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0