A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo ciekawy artykuł. Wśród wydatków najwięcej pochłoną wynagrodzenia w samorządzie - :). Jakby jeszcze dotrudniać urzędników to nie trzeba będzie planować inwestycji. Samorealizująca się instytucja. Jak tu mówić o rozwoju :). No cóż.
Pytanie którego żaden radny nie zada. W ilu obiektach poza UM mieszczą się agendy miasta? W tym dworzec PKS i inne. Ile to kosztuje ?Komu "pomaga"miasto i podatnik? Czy da się taniej? Da się! Ale kto zapyta ?
A gdzie pieniądze na odnowienie niszczących zabytkowych kamienic. Nasze zabytki niszczeja, nikt o nie nie dba. Ulica Chrobrego 8,10.Wieża w parku modrzewie oraz pałacyk itd itp. Brak mądrego gospodarza.
Przewodniczący rady Antoni Czyżyk to raczej tym się nie zajmie. Jak można obsadzić na takim stołku człowieka co tyle srok za ogon łapie!! Za to mam wielki żal do PO.
Stołek w światowidzie i dodatkowo gdzie zarabia 3 dzieci, synowa, narzeczony córki i dziewczyna trzeciego dziecka.
O tym że jeżdzi po pracy służbowym autem wiedzą niemal wszyscy. Że dorabia na lekcjach tańca po godzinach w firmie i jeszcze na stołek do rady miasta. To w czym oni lepsi od PISu???
Czyżyk to dziadek 60+. Zająłby się wnukiem i ogródkiem i dał ludziom odpocząć. Taką mam radę dla tego gościa co słyżbowym autem córkę dowozi do pracy i sam także wozi się po pracy.
Z tym jeżdżeniem służbowym autem przez Czyżyka, to aż trudno uwierzyć ale to pokazuje jak traktuje się ludzi i wyborców. Pamiętajmy w dniu wyborów.
Rządzą nami pseudo "eksperci"a tfuuu
Już czas usunąć komunistów ze stanowisk
Już czas lepiej późno niż wcale trzeba to zrobić
Już czas żeby Polska stała się Wielką Polską
Już czas by Polacy mogli cieszyć się wolnością
Już czas najwyższy czas na zmiany beton w końcu pęknie
Już czas żeby antykomuna zagrała wszędzie
Już czas by z letargu wyrwać serca patriotów
Już czas żebyś był na radykalne zmiany gotów
a'propos inwestycji - na YT: "EWAKUACJA OSZCZĘDNOŚCI - KOMUNA 2.0 [Agent Specjalny #79] "
@Bogumiła - a co zrobili mieszkańcy tych przybytków by godnie żyć?