UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przewodniczący rady Antoni Czyżyk to raczej tym się nie zajmie. Jak można obsadzić na takim stołku człowieka co tyle srok za ogon łapie!! Za to mam wielki żal do PO. Stołek w światowidzie i dodatkowo gdzie zarabia 3 dzieci, synowa, narzeczony córki i dziewczyna trzeciego dziecka. O tym że jeżdzi po pracy służbowym autem wiedzą niemal wszyscy. Że dorabia na lekcjach tańca po godzinach w firmie i jeszcze na stołek do rady miasta. To w czym oni lepsi od PISu???


Anuluj