UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie pieniądze na odnowienie niszczących zabytkowych kamienic. Nasze zabytki niszczeja, nikt o nie nie dba. Ulica Chrobrego 8,10.Wieża w parku modrzewie oraz pałacyk itd itp. Brak mądrego gospodarza.
A gdzie pieniądze na odnowienie niszczących zabytkowych kamienic. Nasze zabytki niszczeja, nikt o nie nie dba. Ulica Chrobrego 8,10.Wieża w parku modrzewie oraz pałacyk itd itp. Brak mądrego gospodarza.