UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tym jeżdżeniem służbowym autem przez Czyżyka, to aż trudno uwierzyć ale to pokazuje jak traktuje się ludzi i wyborców. Pamiętajmy w dniu wyborów.
Z tym jeżdżeniem służbowym autem przez Czyżyka, to aż trudno uwierzyć ale to pokazuje jak traktuje się ludzi i wyborców. Pamiętajmy w dniu wyborów.