UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tym jeżdżeniem służbowym autem przez Czyżyka, to aż trudno uwierzyć ale to pokazuje jak traktuje się ludzi i wyborców. Pamiętajmy w dniu wyborów.


Anuluj