UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżyk to dziadek 60+. Zająłby się wnukiem i ogródkiem i dał ludziom odpocząć. Taką mam radę dla tego gościa co słyżbowym autem córkę dowozi do pracy i sam także wozi się po pracy.


Anuluj