UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przewodniczący rady Antoni Czyżyk to raczej tym się nie zajmie. Jak można obsadzić na takim stołku człowieka co tyle srok za ogon łapie!! Za to mam wielki żal do PO. Stołek w światowidzie i dodatkowo gdzie zarabia 3 dzieci, synowa, narzeczony córki i dziewczyna trzeciego dziecka. O tym że jeżdzi po pracy służbowym autem wiedzą niemal wszyscy. Że dorabia na lekcjach tańca po godzinach w firmie i jeszcze na stołek do rady miasta. To w czym oni lepsi od PISu???