UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawy artykuł. Wśród wydatków najwięcej pochłoną wynagrodzenia w samorządzie - :). Jakby jeszcze dotrudniać urzędników to nie trzeba będzie planować inwestycji. Samorealizująca się instytucja. Jak tu mówić o rozwoju :). No cóż.

Elbląski Obserwator

Anuluj