UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawy artykuł. Wśród wydatków najwięcej pochłoną wynagrodzenia w samorządzie - :). Jakby jeszcze dotrudniać urzędników to nie trzeba będzie planować inwestycji. Samorealizująca się instytucja. Jak tu mówić o rozwoju :). No cóż.
Elbląski Obserwator