104
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie Pan nie zwariował. Historyjka wymyślona na poczekaniu. Na 70l zbiorniku pod korek miesiąc temu a aktualnie różnica dobija 30zł. Takie BMW pod korek za 200zł to chyba tankowało w latach 90tych x lat temu; )
Marcin40 (2021.11.08)

info

0  
  0
i takim sposobem ludzie zaczną, mniej jeździć. .. zaraz nas znowu zamkną i ceny spadną; )i będą tak z nas robić głupków
brak słów (2021.11.08)

info

1  
  0
Było brać 500 +? A teraz wstyd wyjść na ulicę!
Struś (2021.11.08)

info

2  
  1
Gdzie i za ile tankuje p. Obajtek?
(2021.11.09)

info

1  
  0
To nie need for speed 6zł za litr.
speed (2021.11.09)

info

0  
  0
Cena jest wyzsza, ale z racji zawodowych dużo jeżdżę po woj. Pomorskim i Warmii i Elbląg ma najwyższe ceny piwa. I o dziwo wszystkie stacje to jednakowa cena. Już w Elblągu nie tankuję.
(2021.11.10)

info

1  
  0
A gdyby tak przesiąść się na rowery i skutery ? Tanio, ekologicznie i szybko, nie wspominam ze mega zdrowo. Wszyscy skorzystają. .. a i Obajtki sobie poradzą.
Niedlaglupoty (2021.11.11)

info

1  
  0
Do was i tak nie dotrze że to podatki wpłwają na ceny. Jeśli rządzą nami niekompetentni ludzie to tak się dzieje. Glapiński dał popis idiotyzmu.
Fer (2021.11.12)

info

1  
  1
A co na to Rudy Kaszub? Przecie juz 8 lat wstecz obiecal, ze 95 bedzie po 9 zl, a to CI oszust, nie dosc, ze kazal pracowac do "70"to jeszcze nie dotrzymuje obietnic. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.11.12)
Poprostu zaczna chodzic, mniej pic, mniej palic, jak spadna obroty na stacjach to sami zaczna obnizac.
easy (2021.11.13)

info

0  
  0