UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie płaczą a orlen notuje najwyższe zyski w historii. Przecież ten pis to trzeba na pysk wywalić. Tylko jak?? Platforma do tej pory programu nie ma. .. .. tzn ma, wygrać z pisem. Lewica zgłupiała z imigrantami i homoseksualistami. Bzdury gadaja o prawach kobiet. .. no nie ma na kogo głosować
Czaskowski