UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo słusznie droga Pani. Mnie też podwyżki nie dotyczą chociaż ja z tych mniej zamożnych bo ja zawsze leję za 100LN.


Anuluj