UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo słusznie droga Pani. Mnie też podwyżki nie dotyczą chociaż ja z tych mniej zamożnych bo ja zawsze leję za 100LN.
Bardzo słusznie droga Pani. Mnie też podwyżki nie dotyczą chociaż ja z tych mniej zamożnych bo ja zawsze leję za 100LN.