UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zobaczycie tą irańską korektę cen jak świnia gwiazdy. Jednym słowem dyma się cały sektor stacji paliw kosztem marży detalistów czyli kto napycha kasę bez żadnych prób zejścia z ceny. Państwowe rafinerie.


Anuluj