UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zadowolony... - To prawda. A gdy jeszcze bardziej podrożeje jedzenie, to przejdę na dietę (ryż i woda). Ubrań też nie potrzebuję za wiele. Ktoś tam chrzanił, że prąd drogi - kiedyś nie było prądu i jakoś ludzie żyli (komu to przeszkadzało?!)Drogie mieszkania? Zawsze mogę wynająć pokój. NIczego nie potrzebuję, tylko mojego Jarusia.

PISlove