UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.


Anuluj