UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.
23 zł na paliwie, na spożywce, na enefgi, na materiałach budowlanych i tak mógłbym bez końca więc nie broń tego pisiorku bo tego się nie da obronić.