UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak mówił, ale nigdy nie było za 7 jak Tusk rządził, jak objął rządy w 2007 to nawet przez pewien czas paliwo było poniżej 4 zł za 1 l. Teraz ropa jest na rynkach o połowę tańsza jak za Tuska, a na stacjach paliw droższa, poza tym to Kaczyński przed objęciem władzy latał z kanistrem po Sejmie i wołał, żeby obniżyć akcyzę, mówił, że trzeba mieć odwagę, a jak objął władzę, to nie dość, że nie obniżył akcyzy, to jeszcze na paliwo nałożył nowy podatek- opłatę paliwową.


Anuluj