UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słuszne uwagi - ja jednak mam nadzieję, że Irańczycy jednak nie zmiękną, Unia będzie cisnąć jeszcze większe opłaty za CO2,zaś Rosja nie będzie tak naiwna jak w sprawie gazu i w przypadku ropy nie pokryje europejskim odbiorcom strat spowodowanych jankeską nieudolnością i pazernością, które są przyczyną sprzedaży przez nich LNG po wyższych cenach Chinom, nie zaś swoim śmiechu wartym sojuznikom z zapadłych rubieży Europy. A to dlatego, że takie ruchy wymuszą w końcu przesięście się Januszy Kierownicy na samochody elektryczne i/lub radykalne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej w Elblągu i kraju. Czego sobie i wszystkim ludziom rozumnym życzę. [A o tym jak to wygraliśmy 1,5 miliarda dolarów od Rosjan, a stracimy na ich rzecz 5 miliardów dolarów, czyli "sukcesie"made in Poland już słyszeliście?]
lubie.kefir