UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

10 lat do tylu, Rudy chcial paliwo po 8 zl, bez pandemii, tylko tak sobie, dla kaprysu. Wniosek- Rudy jakis jasnowidz cy co? jak mawial klasyk z Podhala. Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj