UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10 lat do tylu, Rudy chcial paliwo po 8 zl, bez pandemii, tylko tak sobie, dla kaprysu. Wniosek- Rudy jakis jasnowidz cy co? jak mawial klasyk z Podhala. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
10 lat do tylu, Rudy chcial paliwo po 8 zl, bez pandemii, tylko tak sobie, dla kaprysu. Wniosek- Rudy jakis jasnowidz cy co? jak mawial klasyk z Podhala. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1