UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdyby tak przesiąść się na rowery i skutery ? Tanio, ekologicznie i szybko, nie wspominam ze mega zdrowo. Wszyscy skorzystają. .. a i Obajtki sobie poradzą.
Niedlaglupoty
A gdyby tak przesiąść się na rowery i skutery ? Tanio, ekologicznie i szybko, nie wspominam ze mega zdrowo. Wszyscy skorzystają. .. a i Obajtki sobie poradzą.
Niedlaglupoty