UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdyby tak przesiąść się na rowery i skutery ? Tanio, ekologicznie i szybko, nie wspominam ze mega zdrowo. Wszyscy skorzystają. .. a i Obajtki sobie poradzą.

Niedlaglupoty

Anuluj