Wybrany wątek opinii
A co na to Rudy Kaszub? Przecie juz 8 lat wstecz obiecal, ze 95 bedzie po 9 zl, a to CI oszust, nie dosc, ze kazal pracowac do "70"to jeszcze nie dotrzymuje obietnic. Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Zbyszek 1 - wcześnie dziś wstałeś zbysiu i już w akcji. .. pewnie cie pisowe docenią ekstra?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zbyszek 1 - NIKT nie ma najmniejszych wątpliwości, że TO WINA TUSKA ! Misaczki-PiSiaczki to się nawet cieszą, bo jak tankują za 5 dych to trwa to krócej a oni już dobrze wiedzą, że CZAS TO PIENIĄDZ !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0