UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cena jest wyzsza, ale z racji zawodowych dużo jeżdżę po woj. Pomorskim i Warmii i Elbląg ma najwyższe ceny piwa. I o dziwo wszystkie stacje to jednakowa cena. Już w Elblągu nie tankuję.


Anuluj