UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i takim sposobem ludzie zaczną, mniej jeździć. .. zaraz nas znowu zamkną i ceny spadną; )i będą tak z nas robić głupków

brak słów

Anuluj