UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co na to Rudy Kaszub? Przecie juz 8 lat wstecz obiecal, ze 95 bedzie po 9 zl, a to CI oszust, nie dosc, ze kazal pracowac do "70"to jeszcze nie dotrzymuje obietnic. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
A co na to Rudy Kaszub? Przecie juz 8 lat wstecz obiecal, ze 95 bedzie po 9 zl, a to CI oszust, nie dosc, ze kazal pracowac do "70"to jeszcze nie dotrzymuje obietnic. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1