A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zbyszek 1 - wcześnie dziś wstałeś zbysiu i już w akcji. .. pewnie cie pisowe docenią ekstra?
@Zbyszek 1 - NIKT nie ma najmniejszych wątpliwości, że TO WINA TUSKA ! Misaczki-PiSiaczki to się nawet cieszą, bo jak tankują za 5 dych to trwa to krócej a oni już dobrze wiedzą, że CZAS TO PIENIĄDZ !
@lubie.kefir - Sasin przejął, nic nie słychać
@Bareja - inflacja tak leci, że nagroda dla Glapcia już jest nic nie warta :/