UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego obraża się ludzi starszych. Jestem w wieku 50+ i zadania egzaminacyjne z wyższych uczelni nie są dla mnie problemem. Dla 20+ zadanie, gdy są dane A i B ile wynosi C jest w granicach rozumowych, ale gdy są podane dane C i B a ma wyliczyć A to już nie ma pojęcia z czym to się je. .Inicjatywa i podjęcie jakichkolwiek działań nie jest uzależnione id wieku, a id tego co ma się pod kopułą. Do UM właśnie celowo wybiera się miernoty, aby nie zawyżały poziomu.

bnnvn

Anuluj