UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No z takim prezydentem jak wróbel to na pewno pójdziemy do przodu. On nawet poprawnie nie potrafi się wyłowić. Zresztą co zrobił z komunikacją miejską w mieście. Co dzieje się w spółkach miejskich, tam trzeba wysłać kontrolę


Anuluj