43
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przedsiębiorca, szczególnie ten z zewnątrz: z Polski, czy z zagranicy jest przyzwyczajony do tego, że niemal od razu może inwestować: teren jest wyrównany i przygotowany pod względem uzbrojenia, posiada media oraz drogi - wyjaśniał Robert Rajkiewicz. - No to wezcie kredyt i uzbrojcie Terkawkę, tereny na zachód od miasta, oraz polnocno -zachodnią Modrzewinę i nie mówcie, że w Elblagu nie ma wolnych terenów. A przede wszystkim wlaczcie do Miasta obszar, aż do Przezmarka i wsie na zachód od obwodnicy z Kazimierzowem na czele. Róbta panowie na Ratuszu i nie narzekajta, że się nie da, a jak nie wiecie jak to się zapytajta mądrzejszych w Trojmieście prezydentów, lub zmieńcie pracę.
(2021.11.08)

info

2  
  1
Mieszkam blisko i codziennie spaceruje okolnikiem albo na gronowo. .krzaki tez sa ale przede wszystkim las. Jedz na okres lnik od strony grunwaldzkiej stan posrodku i zerknij w prawo za polami sciana lasu. Tam zanim zaczęli budować domki to i sarny mozna było zobaczyć
Art:) (2021.11.08)
Samo pytanie jest już smieszne. Elblag to miasto trepow, patologi, nowobogackich i wszelkiej maści coreczek, synusiow, znajomych itd. To miasto to dno i obciach. Jedyna zaleta to to, że tylko za 60km jest Gdańsk.
Henio (2021.11.13)

info

0  
  0