Wybrany wątek opinii
Dobrze, że są jeszcze ludzie których stać i że chcą inwestować tu gdzie żyją czyli w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
29
9
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!!!! Rada
Miasta chce za NASZE pieniądze zagospodarować teren sąsiadujący z restauracją prywatnego, bogatego znajomego naszego prezydenta. Szok!!! Zagospodarowanie terenu się nie podoba!!!! Wara od tego terenu !!!!! Ma zostać tak jak jest!!!! Proszę sobie zagospodarować teren na swojej prywatnej posesji !!!!! Skandal !!!!! Rada miasta niech sie zajmie czymś pożytecznym dla mieszkańców np przywróceniem komunikacji z 2019 r, umieszczeniem na bocznicy starych składów a wypuszczeniem na tory tzw „ogórków” żeby ludzie w 1 o 15.00 nie jechali „ jak szprotki w puszce!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
1