Wybrany wątek opinii

Dobrze, że są jeszcze ludzie których stać i że chcą inwestować tu gdzie żyją czyli w Elblągu.
(2021.11.02)
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!!!! Rada Miasta chce za NASZE pieniądze zagospodarować teren sąsiadujący z restauracją prywatnego, bogatego znajomego naszego prezydenta. Szok!!! Zagospodarowanie terenu się nie podoba!!!! Wara od tego terenu !!!!! Ma zostać tak jak jest!!!! Proszę sobie zagospodarować teren na swojej prywatnej posesji !!!!! Skandal !!!!! Rada miasta niech sie zajmie czymś pożytecznym dla mieszkańców np przywróceniem komunikacji z 2019 r, umieszczeniem na bocznicy starych składów a wypuszczeniem na tory tzw „ogórków” żeby ludzie w 1 o 15.00 nie jechali „ jak szprotki w puszce!!!!!
Wściekły wyborca (2021.11.02)
Powrót do komentarzy