UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

same baranki tutaj, jeżeli ktoś chce rozbudować swój dom albo np. restaurację to musi wystąpić pozwolenie z wydziału architektury tym bardziej jeżeli mowa jest o zabytkach. Żeby w ogóle złożyć wniosek to projekt musi być zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i chodzi też o tereny przyległe do własnościowej działki bo jeżeli na miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest np. zakaz wznoszenia budynków powyżej 1 kondygnacji naziemnej to nie możemy podnieść naszego domu lub restauracji o kolejne piętra. Natomiast jeżeli dany teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego a tak jest w tym przypadku wówczas inwestor musi wystąpić o taki plan do właściwego UM lub gminy. Po prostu jest to tylko formalność a urzędnicy czy radni i tak wykonują to w ramach swojego etatu/diety. Tacy krzykacze jak Koliński trzepiecie pianę bez powodu, ta sytuacja pokazuje że nawet "wielki kapitalista"albo "przyjaciel prezydenta"musi przejść taką samą drogę urzędniczą jak zwykły Koliński, Robercie śpij spokojnie jak będziesz malował swój pokój to nie musisz mieć żadnej zgody ewentualnie właściciela mieszkania.

Luc.

Anuluj