UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na sesję 4.11.koniecznie powinni być doproszeni ci wszyscy krytykujacy każde działanie Ratusza wpisujacy się ponizej i żadna uchwala Rady nie powinna przejść bez ich akceptacji. dopiero wtedy Elbląg stałby się miastem z prawdziwego zdarzenia, taki jakiego chciał zrobić kiedyś pewien obywatel Białegostoku pan Kanonowicz, kandydat na jego prezydenta - potem juz nie będzie nic - a więc do roboty panowie, takich ludzi nasze miasto potrzebuje.