UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na sesję 4.11.koniecznie powinni być doproszeni ci wszyscy krytykujacy każde działanie Ratusza wpisujacy się ponizej i żadna uchwala Rady nie powinna przejść bez ich akceptacji. dopiero wtedy Elbląg stałby się miastem z prawdziwego zdarzenia, taki jakiego chciał zrobić kiedyś pewien obywatel Białegostoku pan Kanonowicz, kandydat na jego prezydenta - potem juz nie będzie nic - a więc do roboty panowie, takich ludzi nasze miasto potrzebuje.