UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!!!! Rada Miasta chce za NASZE pieniądze zagospodarować teren sąsiadujący z restauracją prywatnego, bogatego znajomego naszego prezydenta. Szok!!! Zagospodarowanie terenu się nie podoba!!!! Wara od tego terenu !!!!! Ma zostać tak jak jest!!!! Proszę sobie zagospodarować teren na swojej prywatnej posesji !!!!! Skandal !!!!! Rada miasta niech sie zajmie czymś pożytecznym dla mieszkańców np przywróceniem komunikacji z 2019 r, umieszczeniem na bocznicy starych składów a wypuszczeniem na tory tzw „ogórków” żeby ludzie w 1 o 15.00 nie jechali „ jak szprotki w puszce!!!!!

Wściekły wyborca