UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie chory kraj, a miasto z nim zarządzającymi. Przyjazną im tubą medialną jaką jest Portal. Jeszcze decydenci nie przeforsowali zmian w daninie na rzecz miasta a redaktorek pisze że będzie wzrost opłat. Parkingowych poborców pewnie też wyposażą w stopery do mierzenia czasu parkowania - całkowity idiotyzm skracając czas o jedną minutę !. Potrzebna jest pilna zmiana włodarza miasta i jego darmozjadów.

Zkjot