UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.

okoniowaty

Anuluj