UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.
okoniowaty
Urząd miejski ma swój zaszlabanowany i wyremontowany parking wjazd od ul. Kosynierów, może ze dwie Panie z refaratu ds. rodziny??, tego co jest po drugiej stronie ulicy parkują na zakazie wjazdu.
okoniowaty