UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest przecież pokłosie rządów "dojnej zmiany ", ekonomii nie da się oszukać. Miasto musi odprowadzać większe podatki na pokrycie kosztów rozdawnictwa kupujących głosy elektoratu "dojnej zmiany ", to i musi znaleźć sposoby pokrycia tych wydatków, a skąd? Oczywiście z moich i Twoich podatków. Również wzrosły koszty usług komunalnych np paliwo, a także ceny wszystkiego co tylko można sobie zażyczyć szybują w górę w zastraszającym tempie. To taki zamknięty krąg ekonomiczny. Pozdrawiam.
nie elblążanin.