UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest przecież pokłosie rządów "dojnej zmiany ", ekonomii nie da się oszukać. Miasto musi odprowadzać większe podatki na pokrycie kosztów rozdawnictwa kupujących głosy elektoratu "dojnej zmiany ", to i musi znaleźć sposoby pokrycia tych wydatków, a skąd? Oczywiście z moich i Twoich podatków. Również wzrosły koszty usług komunalnych np paliwo, a także ceny wszystkiego co tylko można sobie zażyczyć szybują w górę w zastraszającym tempie. To taki zamknięty krąg ekonomiczny. Pozdrawiam.
nie elblążanin.